میکروبلیدینگ ابرو صادقیه

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو، آموزش تاتو ابرو، آموزش هاشور ابرو، آموزش فیبروز ابرو، آموزش آرایش دائم، آموزش میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو ، فیبروز ابرو ، هاشور ابرو، تاتو ابرو

میکروبلیدینگ ابرو صادقیه
سایت تاتو کار (امتیازتان را به این مطلب چقدر است)

میکروبلیدینگ ابرو یکی دیگر از روش های آرایش نیمه دائم طراحی ابروها میباشد با این تفاوت که در این روش برای تزریق رنگدانه در پوست از دستگاه برقی استفاده نمیشود و مراحل کار به صورت دستی میباشد . در طراحی ابرو با روش میکروبلیدینگ، خطوط ریز مویی مشابه موهای طبیعی افراد بر روی ابروها کشیده میشود که شباهت بسیار زیادی به موهای ابروی خود شخص دارد که ابروهای کم پشت را، پرپشت جلوه میدهد.

آیا میکروبلیدینگ همان تاتو است؟

بله . میکروبلدینگ همان تاتو است با این تفاوت که در تاتو های سنتی رنگدانه به لایه زیرین پوست تزریق میشد و به مرور پخش رنگ و تغییر رنگ داشت و علاوه بر آن خطو ط مویی نبود حالت سایه (یک خط پهن خاکستری) بر روی ابروها انجام میشد .

در چه مواقعی میکروبلیدینگ لازم است؟

میکروبلیدینگ برای دختران جوان که ابرو های پرپشتی دارند و ابروهایشان منظم و مرتب است لازم نیست. آرایش نیمه دائم برای خانم های مسن و میان سال لازم است چون ابروهای این افراد و بر اثر اصلاح زیاد ابرو کم پشت شده است و لازم است ابروها با میکروبلیدینگ طراحی شود.

میکروبلیدینگ برای چه کسانی مناسب است؟

میکروبلیدینگ برای کسانی که ابرو های کم پشتی دارند افرادی کچلی موضعی بر روی ابروهای خود دارند فرقی نمیکند چه زن باشد چه مرد. کسانی که ابروهای قرینه ای ندارند . افرادی که بر اثر بعضی بیماریها موهای ابروهایشان ریخته است . خانم هایی که پیر یا مسن هستند و ابروهایشان ریخته است میتوانند کاندیدای مناسی برای میکروبلیدینگ ابرو باشند .

برای انجام میکروبلیدینگ ابرو در صادقیه با شماره تلفن های ثبت شده در بالای سایت تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *