بهترین مرکز تاتو بدن در تهران

بهترین مرکز تاتو بدن در تهران

بهترین مرکز تاتو بدن در تهران
سایت تاتو کار (امتیازتان را به این مطلب چقدر است)

معرفی مرکز تاتو بدن (تاتو ابرو چشم و لب ) در طرح های مختلف  در تهران

تاتو یا خالکوبی روی پوست نوعی اصلاح برای آرایش و تزئین پوست است که از طریق جوهر و سوزن یا رنگ و رنگدانه انجام می‌شود. تاتوکاران حرفه ای ، رنگ تاتو را متناسب با تناژ پوست انتخاب میکنند. تاتو ها می‌توانند موقت یا دائمی باشد. اگر جوهر به لایه میانی پوست (درم) تزریق شود، تاتو دائمی خواهد بود. اما اگر تزریق جوهر در لایه اول پوست انجام شود، به آن تاتوی موقت می‌ گویند.

در تاتوی دائمی، جوهر به لایه دوم پوست نفوذ می‌کند. زخمی روی پوست ایجاد می‌شود و پس از بهبود زخم، طرح تاتو شما آشکار می‌شود. این طرح به هیچ عنوان پاک نمی‌شود و تا آخر عمر با شما خواهد بود. تاتوی موقت نیز مانند تاتوی دائمی به زیر پوست زده می‌شود، اما جوهر و رنگدانه آن پس از مدتی جذب و محو می‌شود.

در گذشته این کار به صورت دستی انجام می ‌شد. یعنی تاتوکار پوست را با سوزن سوراخ می ‌کرد و جوهر را با دست تزریق می ‌کرد. اما امروزه تتوکاران حرفه ‌ای این کار با استفاده از انواع دستگاه‌ تاتو انجام می‌ دهند.

 

انواع تاتو های پزشکی زیبایی

تاتوهای آرایشی یکی از ابزارهای آرایش دائمی، تزئین پوست و … است. تاتو زیبایی، کارآمدترین راهکار برای پوشاندن و از بین بردن نقایص مختلفی همچون نقایص مادرزادی یا اکتسابی محسوب می شود.

تاتو لب
برای افرادی که به طور مادرزادی یا اکتسابی، خط لب خود را از دست داده اند، به طور مثال در افراد لب شکری، پس از درمان اصلی می توان از تاتو کردن برای ترمیم خط لب استفاده کرد.

تاتو ابرو
تاتوی ابرو نیز می تواند به عنوان درمان مفید برای افرادی که بنا به دلایل مختلفی ابروی خود را از دست داده اند، مفید واقع شود. افرادی که تحت شیمی درمانی ابروی خود را از دست داده اند، نمونه بارزی از این مورد هستند که تاتوی ابرو به کارشان می آید.

تاتو چشم
جهت رفع نواقصی همچون آسیب، جراحت و افتادگی چشم، بهترین روش استفاده از تاتوی چشم است.

با رنگ های اورجینال معدنی  امریکایی .

مراقبت های قبل از کار تاتو :

عدم مصرف مشتقات کافئینی
قرار نگرفتن در مقابل اشعه uv
انجام ندادن لایه برداری و میکرودرم
پرهیز از داروهای تحریکی پوست
استفاده از داروی مناسب جهت پیشگیری از تبخال (آسیکلوویر)

آدرس : تهران –

2 دیدگاه در “بهترین مرکز تاتو بدن در تهران”

  1. سلام دوستای خوبم.
    از کرج کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه، ممنون میشم🌹🌹

    کسی استاد تاتو خوب میشناسه که منو جهت گرفتن مدرک معرفی کنه یا اینکه آموزشگاه خوب فنی حرفه ایی که مدرس عالی داشته باشه؟ استادی که علاوه بر اینکه کارش خوب باشه تعهد اخلاقی هم داشته باشن.

  2. سلام من دو روز پیش تو همایش و کلاس های خصوصی شرکت کردم…تو کلاس تاتو اما الان اصلا راضی نیستم انگار که فقط یه توضیحی دادن و تموم شد کلاس …گفتم مدرک میخوام گفتند باید یه دوره دیگه بیای پیشم تا ببینم یاد گرفتی یا نه…بعدا بفرستمت برا مدرک ..تازه گفتن روی انسان اصلا نزنم فقط رو پوست مصنوعی تمرین کنم☹️☹️خوب اینجوری که ترسم نمیریزه و یاد نمیگیرم😔😔چیکار کنم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *